Cena: 350.000€   Stav objektu: novostavba
Kraj: Trnavský   Počet izieb: dada
Okres: DS   Úžitková plocha: 280m2
Obec: Jurová    Celková rozloha pozemku: 1180m2

Popis:

Chateaureality Vám ponúka na predaj 10 ročnú novostavbu rodinného domu aj pre dve generácie, prípadne rodiny s viacerými členmi ! Rodinný dom typu bungalov aj s krásnymi izbami v 2. nadzemnom poschodí sa nachádza v Jurovej neďaleko od okresného mesta DS v krásnej tichej časti dediny vedľa lesíka na 780m2 plus pozemok kde stojí dom je 400 m2 pozemku. Úžitková plocha domu je 280m2. Dolná časť domu/ prvé nadzemné prízemie s pivnicou 200m2 a horná časť 80,3 m2/táto časť domu nie je finalizovaná-dokončená/Spolu aj s veľkým pozemkom cena domu je 350.000 tis eur.

Dispozičné riešenie: vstupná hala, veľká obývacia izba ,zvlášť kuchyňa plus priestor ako druhá obývacia izba s krbom ,krásna predsieň s predným vstupom do domu.

Ďalej kúpeľňa s vaňou a samostatné WC, Spáľňa aj detská izba.

Na 2.nadzemnom poschodí momentálne je jedna veľká miestnosť ,ktorá sa dá rôzne podľa požiadavok rozdeliť pre kupcov domu. Z prednej časti ako aj zo zadnej časti z domu je vstup do pivničných priestorov aj do garáže. V pivnici sa nachádza ďalšia kúpeľňa so sprchou .

Konštrukcia domu je tehlová, vonkajšie zateplenie je na báze umelých vlákien. Strecha: krytina Bramac, Okná na celom rodinnom dome sú drevené s izolačným trojsklom, vchodové a interiérové dvere sú drevené s drevenými zárubňami. Podlahy v izbách sú pokryté laminátovými parketami, ako aj dlaždice.

Kúrenie v dome sa dá: plynové podlahové, radiátorové aj s krbom, vývody vo všetkých izbách od krbu ako aj na 2.nadzemné miestnosti sú vývody pre kúrenie vodu elektriku.

Pekne upravená záhrada ktorá je polievaná cez studňu so zavlažovacím systémom. Oplotenie : z prednej časti brána automatická Nízke režijné náklady do 150 Eur! V prípade dohody dom sa predáva aj so zariadením!

Vedľa domu sa nachádza oplotený veľký krásny pozemok 790 m2 ,ktorý je tiež v cene nehnuteľnosti. V prípade sa dá spojiť s domom alebo pre iné účely využívať/ stavebné -reakreačné ,atď/ V prípade ak niekomu stačí menší pozemok , tak sa dá diskutovať o rozdelení pozemku a predaj zvlášť .

Ak sa Vám táto ponuka zapáčila neváhajte nás kontaktovať: 0905 329 399 ,obhliadku robíme podľa Vašich požiadavok denne.

Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, nájdete nás na Obchodnej ulici 2 v Dunajskej Strede, mobilný telefón 0905 329 399. email: chrenko@chateaureality.sk

Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti.