Cena: dohodou€   Stav objektu: novostavba
Kraj: Bratislavský   Počet izieb: 6
Okres: Senec   Úžitková plocha: 280m2
Obec: Hamuliakovo    Celková rozloha pozemku: 683m2

1
2
8
3
6
5
9
10
15
12
14
16
17
18
21
20
19
22
23
25
31
34
36
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

Popis:

Predáme 10.ročný dvojpodlažný rodinný dom v obci Hamuliakovo, rodinný dom sa nachádza vo vilovej štvrti
v pôvodnej časti obce s priestranným upraveným pozemkom o výmere 683m2.
Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, zariadená predsieň, veľká obývacia izba s murovaným krbom a výstupom na zastrešenú terasu, pekná kuchyňa, komora, jedálenská časť, spálňa, kúpeľňa, wc, drevené schodisko na poschodie, na poschodí sa nachádzajú 4. spálne, kúpeľňa, wc, 2 x balkón, technická miestnosť, poschodie má predprípravu rozvodov na ďalšiu kuchyňu, úložný priestor na povale. Celková úžitková plocha RD je 280m2.
Vykurovanie rodinného domu je podlahové na prízemí aj na poschodí plus je možné vykurovať Krbom v izbách a na poschodí sú teplovzdušné prieduchy.
RD má priestrannú garáž so sekčnou bránou.
RD je napojený na všetky inžinierske siete, vodovod ,plyn, elektrika, v záhrade vlastná studňa.
Rodinný dom ponúka komfortné bývanie s výbornou dostupnosťou do BA.
Obec Hamuliakovo disponuje výbornou občianskou vybavenosťou: ZŠ, škôlka, jasle, pošta, všeobecný lekár, rehabilitačné zariadenie, športová hala, hokejová hala, obecný úrad, tenisové kurty.
Po dohode možnosť predaja aj so zariadením.
Kúpou voľný.
Cena: Dohodou
Kontakt: 0918521334