Cena: 103.000€   Stav objektu: novostavba
Kraj: Trnavský   Počet izieb: 3,4
Okres: Dunajská Streda   Úžitková plocha: 105m2
Obec: Dunajská Streda    Celková rozloha pozemku: 400m2

IMG_4155
IMG_4156
IMG_4158
IMG_4154
IMG_4157
IMG_4159
IMG_4163
IMG_4161
IMG_4162
IMG_4164
IMG_4165
IMG_4166
IMG_4167
IMG_4168
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

Popis:

Ponúkame na predaj novostavbu trojizbového rodinného domu, ktorý sa nachádza v uzavretom obytnom parku v Dunajskej Strede. Zastavaná plocha je 91 m², úžitková plocha je 76,11 m² a obytná plocha je 49 m². Celková výmera pozemku je 348 m² s rozmermi 14x25m. Dom je postavený z tehly so zateplením, strecha je mierne šikmá. Podlahy sú kombinácia keramickej dlažby a laminátovej plávajúcej podlahy. Ohrev vody a kúrenie je zabezpečené elektrickým kotlom. Orientovaný je SV a JZ.
Dispozičné riešenie domu: vstupná chodba, priestranná spoločenská miestnosť spojená s kuchyňou, špajza, samostatná toaleta, kúpeľňa s rohovou vaňou a dve samostatné priestranné izby. Oplotená záhrada je zatrávnená, s okrasnými drevinami a na príjemné posedenie s rodinou a priateľmi poslúži zastrešená terasa, ktorej súčasťou je praktická odkladacia miestnosť. Parkovacie miesto je pripravené pre dve autá. Dom je napojený na nasledovné IS: elektrina, voda, kanalizácia.
Novostavba je vhodná pre rodinu, ktorá hľadá pokojné, bezpečné a ničím nerušené bývanie so všetkými výhodami širšieho centra mesta za bezkonkurenčnú cenu. Neďaleko je termálne kúpalisko. Pozrite si celú našu ponuku rodinných domov v obytnom parku Meridián. Na výber je viacerých typov a stupňov dokončenia.
Cena nehnuteľnosti :103.000€
Ponúkame na predaj novostavbu štvorizbového jednoposchodového rodinného domu, ktorý sa nachádza v uzavretom obytnom parku v Dunajskej Strede. Zastavaná plocha je 117 m², úžitková plocha dvoch podlaží je 104,65 m² a obytná plocha je 80 m². Celková výmera pozemku je 412 m² s rozmermi 15x27m. Dom je postavený z tehly so zateplením, strecha je mierne šikmá. Orientácia SV a JZ.
Okná a vchodové dvere sú plastové. V celom dome je podlahové kúrenie. Ohrev vody a kúrenie je riešené tepelným čerpadlom. Ide o energeticky pasívny dom triedy A. Po kúpe nehnuteľnosti má nový majiteľ možnoť požiadať o refundáciu nákladov za tepelné čerpadlo.
Dispozícia I. NP: vstupná chodba, šatník, priestranná spoločenská miestnosť spojená s veľkou kuchyňou, špajza, samostatná toaleta, kúpeľňa s rohovou vaňou a priestranná izba s vlastným šatníkom. Dispozícia II. NP: dve priestranné samostatné izby.
Na príjemné posedenie s rodinou a priateľmi poslúži zastrešená terasa. K domu patrí samostatne stojací záhradný domček. Záhrada je zatrávnená, s okrasnými drevinami. Parkovacie miesto je pripravené pre dve autá. Dom je napojený na nasledovné IS: elektrina, voda, kanalizácia.
Nehnuteľnosť je vhodná pre rodinu, ktorá hľadá pokojné, bezpečné a ničím nerušené bývanie so všetkými výhodami širšieho centra mesta za bezkonkurenčnú cenu. Neďaleko je termálne kúpalisko. Pozrite si celú našu ponuku rodinných domov v obytnom parku Meridián. Na výber je viacerých typov a stupňov dokončenia.
Cena tejto nehnuteľnosti : 112.500€
Ak sa Vám táto ponuka zapáčila neváhajte nás kontaktovať: PhDr. Chrenko Edit majiteľka realitnej kancelárie : 0905 329 399 . Obhliadku robíme podľa Vašich požiadavok denne aj cez vikend.
Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, nájdete nás na Obchodnej ulici 2 v Dunajskej Strede, mobilný telefón : 0905 329 399. email: chrenko@chateaureality.sk
Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti.