Cena: 144.000€   Stav objektu: novostavba
Kraj: Trnavský   Počet izieb: 3
Okres: Dunajská Streda   Úžitková plocha: 100m2
Obec: Kráľovianky -Šamorín    Celková rozloha pozemku: 215m2

unnamed (4)
unnamed (1)
unnamed (2)
unnamed (5)
unnamed (3)
unnamed (6)
unnamed (7)
unnamed (9)
unnamed (8)
unnamed (10)
unnamed (11)
unnamed (12)
unnamed (13)
unnamed (15)
unnamed (16)
unnamed (14)
unnamed (18)
unnamed (17)
unnamed (19)
unnamed (21)
unnamed (23)
unnamed (20)
unnamed (24)
unnamed (22)
unnamed (25)
unnamed (26)
unnamed
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

Popis:

Chateaureality ponúka na predaj stredne veľký nízkoenergetický dvojpodlažný zariadený rodinný dom nachádzajúci sa na pozemku o rozlohe 215m2 v Šamoríne, v mestskej časti Kráľovianky. Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza na novovybudovanej ulici, s betónovou prístupovou cestou, na viacerých susedných pozemkoch sú už postavené domy.

Zastavaná plocha domu : 65 m2
Užitková plocha domu : 100 m2
Obytná plocha domu : 100 m2
Terasa : 12 m2
Dom sa predáva kompletne zariadený, aj s terénnou úpravou- vyrovnanie terenu pred domom. zasadenie trávy ako aj vysadenie túj a kompletne usporiadanie pozemku.

Dispozičné riešenie domu: vstupná chodba, priestranná kúpeľňa s vaňou  zvlásť  s WC pre hostí s umývadlom, , samostatná technická miestnosť s elektrickým kotlom, presvetlené dve spálne obývacia izba s jedálňou a kuchyňou . Všetky izby ako vidíte na fotkách sú vkusne moderne a luxusne zariadené. Klimatizácia je v dome. Plávajúce parkety v dvoch spálňach v ostatných izbách veľkopločné obklady nadštandardné..

IS: elektrina 220/380V, plyn v obci nie je, elektrické podlahové kúrenie v celom dome, mestská voda, dom je napojený na verejnú kanalizáciu.
Veľmi kľudná lokalita, v bezprostrednej blízkosti Šamorína, s kompletnou občianskou vybavenosťou.

V RÁMCI CENY NEHNUTEĹNOSTI klientom poskytneme bezplatný právny servis, komunikácia s katastrom, sprostredkovanie najvýhodnejšieho úveru na mieru klientovi, vrátane bezplatného znaleckého posudku, v prípade schválenia úveru.

Cena kompletne zariadeného domu 144.000 Eur .
Už sa len nasťahovať!

Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, zavolajte na mobilný č.tel :

0905 329 399 , PhDr. Edit Chrenko, majiteľka realitnej kancelárie v Dunajskej Strede. Cez pradovné dni alebo aj cez vikendy volajte .

email: chrenko@chateaureality.sk