Cena: 165000€   Stav objektu: novostavba
Kraj: Trnavský   Počet izieb: 5
Okres: Dunajská Streda   Úžitková plocha: 190m2
Obec: Trhová Hradská    Celková rozloha pozemku: 1105m2

Popis:

Chateaureality Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú novú stavbu rodinného domu ,ktorý bol skolaudovaný v roku 2013 neďaleko od okresného mesta Dunajskej Strede len 15 minút od napojenia na rýchlostnú cestu R 7 do Bratislavy. Kompletná Rekonštrukcia prebehla pred 2 rokmi . Okrem toho rodinný dom je veľmi blízko aj od okresného mesta Dunajská Streda cca. 8 km od a 4 km železničnej stanice ako aj autobusovej stanice a všetkých občianskych vybavenosti, školy, škôlky slovenské aj maďarské, nemocnica, lekárne, obchody, zábavné centrá , športové areály, ako aj parky atď…termálne kúpalisko vedľa v dedine Topoľníkoch ako aj v meste okresnom Dunajská Streda.
Rodinný dom aj so svetlými priestrannými izbami s garážou sa nachádza v Trhovej Hradskej , na 1105 m 2 pozemku. Úžitková plocha domu je 190 m 2. Zastavaná plocha domu je 214m 2 .Dolná časť domu 90m 2 horná časť domu 90 m2 plus a terasa 20 m2 pri úžasnej záhrade zakrytou terasou a krásnym dreveným domčekom na záhrade , Na záhrade sú okrasné stromy, kríky, tuje aj , ovocné stromy , ako aj úžasný trávnik polievaný cez závlahový system,studňa ,220 v/380, septik, plyn , elektrina internet , alarm , zároveň aj dom je napojený na vŕtanú studňu s pitnou vodou. S dvoma parkovacími miestami pri dome aj s garážou pred domom . Dom bol postavený z tehál a tepelnoizolačná omietka Baumit, strecha betónová škridla Bramac , Zateplenie. Okná : plastové trojsklo , päťkomorové , drevené masivne dvere a zárubne, plávajúce kvalitné podlahy , schody sú moderné . V dome je krb ,ktorý vykúri celú spodnú časť domu , Kúrenie a chladenie : kúrenie Kotol: Protherm gepard (výmena kotla r. 2019 nov.) + príprava TÚV 100l
– RD bol skolaudovaný v r.2013
– závlahový systém Hunter + čerpadlo inštalované v r. 2020 . Celá záhrada je oplotená. Nízke režijné náklady na dom do 180 eur mesačne. V dome sú dve kúpeľne ako aj toaleta pre hostí, plus práčovňa , rôzne šatníky, aj pre obuv zvlášť aj pre šatstvo. Kvalitne urobený dom je v predaji bez nábytku , s nábytkom cena je po dohode .
V dome sú dve kúpeľne dve toalety, šatníky, veľká obývacia izba spojená s kuchyňou, ako aj 3 spálne na 1 nadzemnom podlaží RD. a jedna izba kancelária na prízemí. Kúrenie plynové na prízemí podlahové /s nadštandardnými kachličkami/na nadzemnom podlaží s radiátormi. a krásnou plávajúcou parketou.

Cena domu je 165.000 aj s províziou pre RK a vybavením úveru . Bez nábytku. Vstavané skrine a kuchyňa so spotrebičmi sú v cene nehnuteľnosti.

Dom je bez ťarchy kúpou voľný na okamžité nasťahovanie sa aj s nábytkom podľa dohody.

Ak sa Vám táto ponuka zapáčila neváhajte nás kontaktovať: PhDr. Chrenko Edit, mobilne číslo : 0905 329 399 . Obhliadku robíme podľa Vašich požiadaviek denne, aj cez víkendy . Rozprávame maďarsky ,anglicky a nemecky okrem slovenčiny.
Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, nájdete nás na Obchodnej ulici 2 v Dunajskej Strede, mobilný telefón 0905 329 399. email: chrenko@chateaureality.sk
Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti., čiže vybavenie kompletne hypotekárneho úveru ,ktoré je úplne zadarmo.