Cena: 133.500€   Stav objektu: vo výstavbe
Kraj: Trnavský   Počet izieb: 4
Okres: Dunajská Streda   Úžitková plocha: 92,2m2
Obec: Veľké Dvorníky    Celková rozloha pozemku: 300m2

VIZU4
VIZU3
VIZU2
i17
VIZU1
i14
i15
i16
20200901_115826
i13
20200901_120816
i9 (1)
i4
i12
i11
VIZU4 VIZU3 VIZU2 i17 VIZU1 i14 i15 i16 20200901_115826 i13 20200901_120816 i9 (1) i4 i12 i11

Popis:

Máte dosť každý deň stáť cestou do práce v zápchach smerom do Bratislavy? Tak si kúpte Váš vysnívaný  domček skratkou do Bratislavy bez kolón cez R7 v Dunajskej Strede , odkiaľ hľadkou  cestou bez kolony áut v pohode / a ešte aj v nádhernej  prírode/ aj cez R7 prichádzate vždy včas do Bratislavy.

Chateaureality  Vám ponúka  na predaj  samostatne stojace 4 izbové  rodinné dvojdomy vo Veľkých Dvorníkoch v periférii okresného mesta Dunajskej Stredy v novej slepej ulici ,kde nájdete svoj kľud ,harmóniu, pokoj v uzavretej krásne upravenej súkromnej časti 6 rodinných domov. . Pokoj vyhľadávaného vidieckeho bývania len 32 km od Bratislavy Vás privedie do príjemného okresného mesta Dunajská Streda a za mestom 2 km dedinka Veľké Dvorníky na malebnej dedinke , kde sa stretáva prírodné prostredie s čistotou modernej zástavby rezidenčných štvrtí. Vojdite, a pohodlne vnímajte nadmieru vkusne prejavujúci sa priestor prízemného bývania, citlivo začlenenej jedálne a nerušene pôsobiacej kuchyne, ktorá je s mierou po ruke spojená s obývacou časťou domu. Ďalej vchádzame  k trom samostatným izbám. Leto- neskorá jeseň na vlastnej záhrade. Kompletná miestna- občianska vybavenosť. Práve ste našli bývanie pre Vás a svoje poklady, čítajte, aj nasledovne informácie Vás potešia:

Celková zastavaná plocha je 110 m2,  úžitková plocha je 92,2 m2 Veľkosť pozemkov je od 300 m2. Domy sú postavené z pálenej tehly 30 cm + izolácia 15 cm. Okná a dvere sú plastové, 6 komorové s trojvrstvovým zasklením. Energetický certifikát je A.

Dispozičné riešenie domov: vstupná hala, veľká obývačka spojená s kuchyňou, 3 veľké izby, kúpeľňa s vaňou, umývadlom a WC, samostatné WC a technická miestnosť. Domy sa predávajú skolaudované, oplotené (betónové) s terénnou úpravou, vstupnou bránkou a bránou, v štandardnom prevedení  a s parkovacím miestom pre 2 autá priamo na pozemkoch (podlaha zámková dlažba). Domy sú napojené na všetky IS ako aj predpríprava na wifi a bezkáblové tv vo všetkých izbách a predpríprava na alarm, a samozrejmosťou je blezkovod. Kúrenie bude podlahové elektrické ,avšak energetický úsporný ,  teplá voda je zabezpečená cez  bojler. Predpríprava- klimatizácie je v cene domu. Domy budú hotové a kolaudované koncom októbra 2021 .V dome sa nachádza krásny krb, ktorý vykúri celú obývaciu časť s kuchyňou ako aj spálňu, čiže strednú a zadnú časť domu.
Z obývačky sa bude vychádzať na slnečnú terasu. Kúrenie bude podlahové, elektrické s možnosťou regulácie v každej miestnosti samostatne.

Teplá voda bude zabezpečená cez elektrický bojler. Vstupné dvere budú bezpečnostné, dvere na terasu a okná budú plastové (trojsklo – 6 komorové). Dom bude napojený na elektriku, obecnú vodu a verejnú kanalizáciu.

V dome bude predpríprava na alarm, krb a klimatizáciu. Pozemky sú slnečné, budú upravené a komplet oplotené s bránkou a bránou na elektrické ovládanie.

Celková cena zahŕňa štandardné dokončenie domu (s možnosťou výberu podláh, kachličiek, interiérových dverí a zárubní) a terénnu úpravu. Parkovacie státie pre dve autá bude vytvorené priamo na pozemku (podlaha zámková dlažba).

Dom  sa nachádza v úžasnom  prostredí v srdci  prírody v nerušenej uličke, kde sa nachádzajú  príjemné novostavby rodinných  domov. Neďaleko rôzne reštaurácie,  obchodné stredisko, školy škôlky, zdravotné stredisko aj nemocnica. Nová lokalita je príjemná a kľudná .

My síce nedávame Vám poukaz na Kanárske ostrovy, ale serióznosť, profesionalita , diskrétnosť je Naša VIZITKA !!! Cena: od 133.500,- Eur  Predpokladaná kolaudácia október roka 2021. V prípade vážneho záujmu vybavenie úveru zadarmo v cene! Spolupracujeme s profesionálnymi bankármi !

Ak sa Vám táto ponuka zapáčila neváhajte nás  kontaktovať:   PhDr. Chrenko Edit majiteľka realitnej kancelárie : 0905 329 399 . Obhliadku robíme podľa Vašich požiadaviek denne aj cez víkend. email: chrenko@chateaureality.sk

Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva / vybavenie úverov, pôžičiek, poistenie domu/ až po odovzdanie nehnuteľnosti.